Адаманте Ruukki

Адаманте Ruukki

металочерепиця


Металочерепиця Adamante від Ruukki, свого часу справила фурор на ринку покрівельних матеріалів. Такого профілю на той момент не було ні в одного виробника. Крок хвилі у Адамант 0,35 але завдяки високій прямокутної хвилі, профіль виглядає дуже оригінально. Звичайно ж за оригінальність і якість потрібно платити, і ціна на металочерепицю Ruukki Adamante дорожче ніж на Monterrey. Ну і звичайно ж даний профіль прекрасно емітує керамічну черепицю, особливо якщо до нього придбати напівкруглий коник.


Уточнити ціну

Основні переваги профілю Адаманте:

  • Економічність. Мінімальні поздовжні і поперечні нахлесту дозволяють економити ще більше.

  • Прекрасно емітує керамічну черепицю.

  • Технічно продумані нахлести. При дозволених кутах укладання -протік неможливий.

  • Немає необхідності в суцільному решетуванню.

  • Дуже красивий і оригінальний профіль.


Технічні деталі:

Загальна ширина:1155 mm
Фактична ширина покриття:1125 mm
Модуль хвилі:350 mm
Висота хвилі:55 mm
Мінімальна довжина листа:500 mm
Максимальна довжина листа:7 000 mm
Мінімальний кут нахилу даху:9 градусів

Металочерепиця Ruukki Adamante проводиться тільки в двох полімерних покриттях:

  • Покриття Purex ™ товщ. 25 мкм має матову, злегка структуровану поверхню, що надає покрівлі особливу чарівність і престижний вид. Складається з поліестеру з добавками поліуретану. Найкраще співвідношення ціни і якості робить це покриття найбільш популярним. Гарантія на покриття Purex -15 років, на корозію 40 років.

  • Покриття Pural matt ™, (Пурал матовий) як і традиційне покриття Pural, має високу зносостійкість. Завдяки спокійним матовим відтінкам відмінно підходить для ремонту і реконструкції старих поверхонь. Гарантія на матове покриття Пурал (металочерепиця матового відтінку) - 20 років, на корозію 50 років.

Відмінною особливістю металочерепиці Рууккі є те, що на сталь виробництва Ruukki в усіх покриттях, наноситься шар цинку 275 г / м2. Це візитна картка Рууккі. У той час як конкуренти в гонитві за покупцем знижували кількість цинку, компанія Рууккі завжди дотримувалася цієї характеристики - 275 г / м2. (Винятком є ​​Finnera Eco Matt - товар виведений в окремий бренд.)


Гамма кольорів