Арморіум Ruukki

Арморіум Ruukki

металочерепиця


Сама остання розробка компанії Ruukki. Рууккі Арморіум найвищий і виразний профіль відноситься до преміум сегменту в лінійці Рууккі. Даний профіль емітує натуральну черепицю в романському стилі. Висота прфіля 80мм, крок хвилі 350мм.

Металочерепиця Ruukki з профілем Armorium випускається в покритті Pural Matt, на основі класичного варіанту Pural, але з більш матовою поверхнею.

Armorium - самий високий профіль з існуючого режиму металочерепиці, але так само потрібно відзначити, що один з найдорожчих. Даний профіль виробляється в Фінляндії і поставляється під замовлення.

Уточнити ціну

Технічні деталі:

Загальна ширина:1039 mm
Фактична ширина покриття:988 mm
Модуль хвилі:350 mm
Висота хвилі:80 mm
Мінімальна довжина листа:850 mm
Максимальна довжина листа:8 200 mm
Мінімальний кут нахилу даху:9 градусів

Металочерепиця Рууккі Арморіум виробляється в одному виді полімерного покриття:

  • Покриття Pural matt ™, (Пурал матовий) як і традиційне покриття Pural, має високу зносостійкість. Завдяки спокійним матовим відтінкам відмінно підходить для ремонту і реконструкції старих поверхонь. Гарантія на матове покриття Пурал (металочерепиця матового відтінку) - 20 років, на корозію 50 років.

  • Відмінною особливістю металочерепиці Рууккі є те, що на сталь виробництва Ruukki в усіх покриттях, наноситься шар цинку 275 г / м2. Це візитна картка Рууккі. У той час як конкуренти в гонитві за покупцем знижували кількість цинку, компанія Рууккі завжди дотримувалася цієї характеристики - 275 г / м2. (Винятком є ​​Finnera Eco Matt - товар виведений в окремий бренд.)


Гамма кольорів