Дахові вікна

Дахові вікна представляють собою спеціальну конструкцію, яка витримує навантаження, такі ж як і сама покрівля. Цим вони відрізняються від звичайних вікон.

Виготовляються з дерева та з ПХВ-профілю. Як деревину використовують спеціально оброблені матеріали з сосни. Дерев'яні елементи зовні захищені від зовнішнього впливу алюмінієвим профілем, який називається оклад. Оклади зверху покриті спеціальним поліестером, для більшого захисту від зовнішніх факторів.


Переваги мансардних вікон


Забезпечують чудове освітлення мансарди. При установці даної продукції освітленість в приміщенні збільшується на 30-40%.

Монтаж проводиться безпосередньо на покрівлю.
Змінюється зовнішній вигляд будівлі, надаючи йому вишуканості та індивідуальності.
Формується мікроклімат приміщення, предмети висвітлюються природним сонячним світлом.

Зручні в експлуатації.
Надають безперешкодний вихід на дах, для її обслуговування, забезпечують екстрений вихід при непередбачених обставин, наприклад при пожежі.
Використання спеціальної ручки-планки, дозволить легко відкрити або повернути вікно.
Можлива установка меблів під вікнами.

Влагоустойчиви.
Розроблено за спеціальним технологічним процесом, в результаті чого конструкція повністю ізолює кімнату від проникнення вологи під час опадів.

Стильний дизайн.
Широкий розмірний ряд дозволить підібрати необхідний варіант саме для Вашого даху.
Наявність безпечного загартованого скла. Удароміцне зовнішнє скло витримає шар снігу взимку і удари граду, під час грози.
Екологічні. Наявність сертифікатів, що дозволяють використання мансардних вікон в житловому приміщенні, школі, лікарні, а також дошкільному закладі.
Висока теплоізоляція. Для підвищення теплоізоляційних функцій, проміжки між стеклами наповнені аргоном.


 


Установка мансардного вікна

Монтаж вікон на мансардному поверсі рекомендується проводити навченими фахівцями. При правильній установці, повністю виключається поява конденсату і досягаються все максимально-високі технічні характеристики.

Вікно можна встановлювати на обрешітку конструкції або на самі крокви. Це залежить від використовуваного матеріалу для перекриття даху.

Одним з важливих чинників правильного кріплення вікна, є внутрішнє оздоблення укосів, а саме: верхній укіс необхідно розмістити горизонтально, а нижній - вертикально.

Рекомендується під кожним вікном розміщувати батарею, щоб запобігти утворенню конденсату на них.

Для забезпечення правильної циркуляції потоку повітря, обов'язково необхідно залишати невеликий проміжок між стінкою і підвіконням. Це також потрібно для легкого обертання віконних рам навколо своєї осі.