Ера

Ера

металочерепиця


Металочерепиця "Ера" має підвищену жорсткість, внаслідок чого може переносити підвищені навантаження (наприклад навантаження снігу), а також це срияє більш високой стійкості до підвищених вітрових навантажень. Унікальна профільна форма з п'яти нижніх хвиль і шести вершин, додають даній покрівельній металочерепиці привабливий і незвичайний зовнішній вигляд, також це дає можливість більш якісної підгонки листів між собою. Укладання такої металочерепиці можлива в двох напрямках зліва направо, справа наліво.

Уточнити ціну
 

Технічні деталі:

Загальна ширина:1210 mm
Фактична ширина покриття:1150 mm
Товщина:0,45-0,55 mm
Модуль хвилі:350 mm
Висота хвилі:22 mm
Мінімальна довжина листа:450 mm
Максимальна довжина листа:6 000 mm
Мінімальний кут нахилу даху:14 градусів
Вага:4,1-5 кг/м2
Покриття:поліестер, матовий поліестер
Вміст цинку:200 - 275 г/м2
Країна виробника:Польща, Бельгія, Німеччина, Італія, Корея

Відзнаки якості

 
 

Склад металочерепиці:


SUPERIOR HB - являє собою чудову альтернативу гладкій поверхні поліестеру. Завдяки домішкам акрилу, структура покриття злегка зерниста і відбиває світло мерехтливим ефектом. Додавання акрилової фарби ще більше захищає поверхню, що надає виробу більшу стійкість до подряпин. Гарантія SUPERIOR HB 50 мікрон до 15 років в агресивному середовищі категорії С4, і 30 років на навколишнє середовище помірних категорій: С1-С3.


Pladur® Wrinkle - грубозернистий матеріал у відповідності з найвищеми стандартами, система покриття 2-х шарова, товщина шару 35 мікрон.

Pladur® Relief iceCrystal - сталь з фірмовою структурою поверхні, що імітує заморожену воду у вигляді тонкої кірки льоду, покриття 3 -х шарове, товщина шару 36 мікрон.

Powłoka Zm EcoProtect - оновлений і покращений за рахунок використання нового металевого сплаву цинку і магнію, замість колишнього цинкового покриття. Це дозволило поліпшити захист і збільшити термін служби.


Colorcoat HPS200®Ultra Colorcoat HPS200® Ultra представляє собою суміш з 95% цинку і 5% алюмінію, забезпечуючи неперевершений захист від корозії, навіть по краях розрізу. Проходить випробування виключно на Tata Steel (Corus) Galvalloy Colorcoat HPS200® Ultra 200 мікрон - в два рази більша стійкість кольору і глянцю в порівнянні з пластизольним покриттям - унікальна стійкість на зрізаних краях - гарантія Confidex® на термін до 40 років

Продукт не вимагає перевірки або технічного обслуговування
Гарантована максимальна міцність