Фіннера Ruukki

Фіннера Ruukki

металочерепиця


Металочерепиця Фіннера від Рууккі, це унікальний профіль металочерепиці, унікальність його полягає в тому, що нижній край черепиці завальцований всередину, так само даний профіль має на відміну від профілю монтеррей менший крок хвилі - рівний 33 см. Ruukki Finnera - власна розробка компанії Ruukki. Черепиця дуже виразно виглядає на даху завдяки короткій і високій хвилі, і прекрасно справляється із завданням імітації натуральної черепиці.


Уточнити ціну

Основні переваги профілю Фіннера:

  • Економічність. Мінімальні поздовжні і поперечні нахлести дозволяють зекономити ще більше.

  • Прекрасно емітує керамічну черепицю.

  • Технічно продумані нахлести. При дозволених кутах укладання - протік неможливі.

  • Немає необхідності в суцільному решетуванню.

  • Черепиця виготовляється у вигляді модулів по 2 хвилі, але є можливість виготовлення листів під замовлення до 8 метрів.

Технічні деталі:

Загальна ширина:1190 mm
Фактична ширина покриття:1140 mm
Модуль хвилі:330 mm
Висота хвилі:52 mm
Мінімальний кут нахилу даху:9 градусів

Металочерепиця Рууккі Фіннера виробляється в декількох видах полімерного покриття:

  • Покриття Purex ™ товщ. 25 мкм має матову, злегка структурованою поверхнею, що надає покрівлі особливу чарівність і престижний вид. Складається з поліестеру з добавками поліуретану. Найкраще співвідношення ціни і якості робить це покриття найбільш популярним. Гарантія на покриття Purex -15 років, на корозію 40 років.

  • Покриття Polyester Matt (0,45 мм) толщ.35 мкм відмінно підійде для м'якого клімату, зі слабко виражені температурними перепадами. Гарантія на покриття Polyester Matt (НЛМК) -1 рік.

Відмінною особливістю металочерепиці Рууккі є те, що на сталь виробництва Ruukki в усіх покриттях, наноситься шар цинку 275 г / м2. Це візитна картка Рууккі. У той час як конкуренти в гонитві за покупцем знижували кількість цинку, компанія Рууккі завжди дотримувалася цієї характеристики - 275 г / м2. (Винятком є ​​Finnera Eco Matt - товар виведений в окремий бренд.)


Гамма кольорів