Черепиця композитна

Композитна металочерепиця є новим матеріалом на ринку будівництва завдяки технології її розробки. Базою для неї є залізний лист в 0,5 мм товщини. Це покриття для даху складається з декількох шарів, в тому числі алюмоцинка. Цей склад ефективно захищає композитну черепицю від негативних зовнішніх впливів - краще за нього на сьогоднішній день немає речовини. Дані вироби називають елітними, оскільки їх вид відрізняється красою і витонченістю, а характеристика - якістю. На композитну черепицю ціна трохи вища в порівнянні з профнастилом, металевою, бітумною, керамічною та іншими видами черепиці. Покрівля з композиту важить від 6 до 3 кг / кв. м., тому її сміливо варто монтувати на полегшені конструкціі.А це серйозні плюси в порівнянні з подібними матеріалами. Профіль і кольору композитної черепиці дозволяють встановлювати її на покрівлі найбільш різноманітних архітектурних стилів. Вона підходить для реконструюваного будинку новобудови в однаковій мірі. Тому варто купити в Івано-Франкіську композитну металочерепицю у нашій торгової компанії «Гранд Дах».


Склад композитного черепиці

Дана черепиця відрізняється структурою, в якій поєднуються якості керамічної, металевої та бітумної моделей. З обох сторін основи сталевого листа знаходиться алюміцінковий шар в 20 мікрон. Він складається наполовину з алюмінію, менша частина цинку і не більше 20-х відсотків кремнію. Подібна комбінація металу є найбільш ефективною, що довели численні випробування. Цинк не дає шансів пошкодити сталеву основу, а алюміній відмінно протистоїть корозії. Покрівля з композитної черепиці прослужить багато років завдяки такому сплаву. Потім приходить черга грунтовки з акрилу. Нею покривають дві сторони базового листа. Такий грунт захищає алюмоцинк від попадання жиру, а його товщина складає 5 мікрон. Щоб зв'язати сталь і базальтову крихту з каменю, виробники користуються акрилатом. Під час нагрівання сталева основа схоплює кам'яні гранули. Це кріплення забезпечується лаком з акрилу. За п'ятдесятирічний термін служби з покрівлі втрачається 1% гранул. Завдяки акриловому складу покрівельні листи не вицвітають, протидіють органічним матеріалам і ультрафіолету. Останньою йде посипання з каменю. Базальт добувають в горах, так що це природний матеріал, який виглядає естетично і надає композитній черепиці витривалість. Гранулят не створює шуму під час дощу, не пропускає воду. Щоб базальтові гранули не покривались пилом і брудом, виробники наносять акрилову глазур безбарвним лаком.


Переваги композитної черепиці

Варто відзначити легкість в установці композитної черепиці. Вона не вимагає монолітного підстави, яке досить вартісне. Якщо Ви вирішили переобладнати дах або постелити нове покриття, Вам не потрібно нічого добудовувати і міняти. Вага виробу становить 6 або трохи більше кілограмів - це зручно для монтажників і несучих елементів покрівлі, адже композитна черепиця не ускладнює останні. Відомо, що металеві покрівельні матеріали галасливі, але композитна черепиця не турбуватиме Вас під час дощу, оскільки її верхній шар базовий гранулят, а не чистий метал. Композитну черепицю дешево можна придбати у нашій торгової компанії «Гранд Дах».
Виріб має дуже високу вітростійкість, здатне витримувати пориви понад 100 км / год. Її витривалість при великих перепадах температур (від -120 до +120 градусів) і великих снігопадах (навантаження до 300 кг кв. метрів).