Монтеррей Ruukki

Монтеррей Ruukki

металочерепиця


Металочерепиця Монтеррей Рууккі, найпоширеніший профіль для металочерепиці. Він присутній в асортименті всіх компаній, що випускають металочерепицю іноді з незначними змінами геометричних характеристик, але під різними назвами. Але еталоном завжди залишається саме Рууккі Монтеррей, так як саме фахівці компанії Ruukki (тоді ще компанія називалася Rannila) винайшли цей профіль.

Основні переваги профілю Монтеррей:

  • Емітує керамічну черепицю.

  • Технічно продумані нахлести. При дозволених кутах укладання - протік неможливий.

  • Немає необхідності в суцільному решетуванню.

  • Можливість виготовлення листів металочерепиці під замовлення до 8 метрів.


Уточнити ціну

Технічні деталі:

Загальна ширина:1200 mm
Фактична ширина покриття:1180 mm
Модуль хвилі:350 mm
Висота хвилі:39 mm
Мінімальна довжина листа:500 mm
Максимальна довжина листа:7 000 mm
Мінімальний кут нахилу даху:9 градусів

Металочерепиця Рууккі Монтеррей виробляється в декількох видах полімерного покриття:

  • Покриття Pural ™ (Пурал) на поліуретановій основі має підвищену стійкість до корозійного впливу ультрафіолетового випромінення і великих перепадів температур. Гарантія на покриття Pural - 20 років, на корозію 50 років.

  • Покриття Pural matt ™, (Пурал матовий) як і традиційне покриття Pural, має високу зносостійкість. Завдяки спокійним матовим відтінкам відмінно підходить для ремонту і реконструкції старих поверхонь. Гарантія на матове покриття Пурал (металочерепиця матового відтінку) - 20 років, на корозію 50 років.

  • Покриття Purex ™ товщ. 25 мкм має матову, злегка структурованою поверхнею, що надає покрівлі особливу чарівність і престижний вид. Складається з поліестеру з добавками поліуретану. Найкраще співвідношення ціни і якості робить це покриття найбільш популярним. Гарантія на покриття Purex -15 років, на корозію 40 років.

  • Покриття Polyester товщ. 25 мкм відмінно підійде для м'якого клімату, зі слабко вираженими температурними перепадами. Гарантія на покриття Polyester -10 років, на корозію 30 років.

Відмінною особливістю металочерепиці Рууккі є те, що на сталь виробництва Ruukki в усіх покриттях, наноситься шар цинку 275 г / м2. Це візитна картка Рууккі. У той час як конкуренти в гонитві за покупцем знижували кількість цинку, компанія Рууккі завжди дотримувалася цієї характеристики - 275 г / м2. (Винятком є ​​Finnera Eco Matt - товар виведений в окремий бренд.)


Гамма кольорів