Монтеррей

Монтеррей

металочерепиця


Металочерепиця "Монтеррей" - самий популярний вид металочерепиці! Перша металочерепиця, яка років 20 назад завоювала ринок покрівлі, була монтеррей. Крім того що вона найпопулярніша, ціна на металочерепицю монтеррей найнижча в будь-якому варіанті металу (Німеччина, Польща, Корея, Україна, Словаччина, Італія, Китай). Це пояснити можна дуже просто - коефіцієнт кривляння плоского листа найменший у порівнянні з іншими формами металочерепиці. Якщо Ви вирішили купити металочерепицю монтеррей в Івано-Франківській області саме у нас - то Ви Ви не прогадали!

Несуча спроможність даної черепиці дозволяє не переживати при будь-яких можливих снігових навантаженнях.

Уточнити ціну

Технічні деталі:

Загальна ширина:1200 mm
Фактична ширина покриття:1120 mm
Товщина:0,5-0,55 mm
Модуль хвилі:350 mm
Висота хвилі:22,5 mm
Мінімальна довжина листа:450 mm
Максимальна довжина листа:6 000 mm
Мінімальний кут нахилу даху:14 градусів
Вага:3,9-5 кг/м2
Покриття:поліестер, матовий поліестер
Вміст цинку:200 - 275 г/м2
Країна виробника:Польща, Бельгія, Німеччина, Італія, Корея

До основних плюсів покрівельного матеріалу - металочерепиці "Монтерей" можна віднести наступні пункти:

  • простота монтажа

  • практично повна відсутність догляду

  • стійкість до вигоряння

  • пожаробезпечність

  • стійкість до атмосферних явищ.

Купити покрівельну металочерепицю "Монтерей", і правильно її змонтувати в містах Івано-Франківськ, Калуш, Долина та межах області Вам допоможе наша команда професійних покрівельників!


Відзнаки якості

 
 

Склад металочерепиці:


SUPERIOR HB - являє собою чудову альтернативу гладкій поверхні поліестеру. Завдяки домішкам акрилу, структура покриття злегка зерниста і відбиває світло мерехтливим ефектом. Додавання акрилової фарби ще більше захищає поверхню, що надає виробу більшу стійкість до подряпин. Гарантія SUPERIOR HB 50 мікрон до 15 років в агресивному середовищі категорії С4, і 30 років на навколишнє середовище помірних категорій: С1-С3.


Pladur® Wrinkle - грубозернистий матеріал у відповідності з найвищеми стандартами, система покриття 2-х шарова, товщина шару 35 мікрон.

Pladur® Relief iceCrystal - сталь з фірмовою структурою поверхні, що імітує заморожену воду у вигляді тонкої кірки льоду, покриття 3 -х шарове, товщина шару 36 мікрон.

Powłoka Zm EcoProtect - оновлений і покращений за рахунок використання нового металевого сплаву цинку і магнію, замість колишнього цинкового покриття. Це дозволило поліпшити захист і збільшити термін служби.


Colorcoat HPS200®Ultra Colorcoat HPS200® Ultra представляє собою суміш з 95% цинку і 5% алюмінію, забезпечуючи неперевершений захист від корозії, навіть по краях розрізу. Проходить випробування виключно на Tata Steel (Corus) Galvalloy Colorcoat HPS200® Ultra 200 мікрон - в два рази більша стійкість кольору і глянцю в порівнянні з пластизольним покриттям - унікальна стійкість на зрізаних краях - гарантія Confidex® на термін до 40 років

Продукт не вимагає перевірки або технічного обслуговування
Гарантована максимальна міцність