Натуральна черепиця

Керамічна черепиця її ще називають - натуральна черепиця є самим поширеним елітним покрівельним матеріалом. Дана черепиця виготовляється з глиняних сумішей способом випалювання в спеціальних печах при температурі 1000 °С. Після випалювання, черепиця набуває червоно-коричневого кольору. Дана натуральна черепиця є найбільш довговічним покрівельним матеріалом та служить не менше 100 років, при умові дотримання вимог до виготовлення.

Основні переваги такої покрівлі - стійкість до любих погодніх умов, звукоізоляція, вогнестійкість, стійкість до різноманітних атмосферних явищ та сонячної радіації. Завдяки низькій теплопровідності дана черепиця захищає будинок від зайвого нагрівання в жарку погоду, а також запобігає втраті тепла з оселі у холодну пору року. Існує два критерії натуральної черепиці: пористість та щільність. Чим більша щільність і меньша пористість, тим міцніша і якісніша черепиця. Керамічна черепиця виготовлена з глини і є екологічно чиста та не завдає шкоди здров'ю та навколишньому середовищу.


НАТУРАЛЬНА ЧЕРЕПИЦЯ - ЦЕ НАДІЙНИЙ ДАХ НА ВІКИ!


Ми пропонуємо своїм клієнтам якісну продукцію від провідних європейських виробників, визнаних у всьому світі, це: Koramic, Braas, Creaton, Roben, Euronit, Tondach, Jacobi, Nexe, Аляска. Фірми, продукцію яких ми представляємо: