Про компанію

Ні для кого не секрет, що головне в будівництві будинку - це його фундамент і звичайно ж покрівля. Адже, не дарма, покрівлю без частки перебільшення називають п'ятим фасадом.
Просте запитання: «Чим закінчується зведення будь-якої споруди, чи то заміський будинок або промисловий об'єкт?», - маємо не просту відповідь: «Вибором покрівельної системи і її монтажем».

Компанія «Гранд дах» вже не перший рік знаходиться на ринку послуг з продажу покрівельних матеріалів і аксесуарів. Основний напрямок функціонування компанії - робота з клієнтами з питань придбання покрівельних матеріалів. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором покрівельного покриття.

На жаль, на сьогоднішній день мало вибрати і придбати покрівельну систему, адже більше половини успіху залежить від її монтажу, і фахівцем може назвати себе будь-хто. Не впадайте у відчай, ми також займаємся монтажем покрівельних систем. Наші фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації, навчаючись на курсах і семінарах провідних виробників. На даному ринку послуг ми існуємо далеко не перший рік і виконуємо види робіт будь-якої складності, від установки мансардного вікна до зведення покрівлі «під ключ».
Звертаючись до нас, Ви комплексно вирішуєте безліч проблем. Ми допоможемо зробити виміри, вибрати покрівельний матеріал, розрахуємо скільки матеріалу знадобитися. За бажанням доставимо придбаний товар і кваліфікована команда фахівців виконає монтаж.

"Гранд дах" - Ваш сталевий дах!
Великий вибір - великі можливості!
Вибирайте наш досвід, якість і надійність для довговічності і затишку Вашого будинку!
Вибирайте наш сервіс та будьте впевнені в якості!

5 причин працювати з нами:

:

1. Повна комплектація покрівельних систем. У нашій компанії Ви можете придбати все, що необхідно для створення надійного і красивою даху.:
2. Тільки якісні матеріали. Прямі поставки матеріалів провідних зарубіжних виробників, які гарантують високу якість своєї продукції.:
3. Гарантія кращої ціни. Гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує найкращу ціну.:
4. Широкий асортимент в наявності. Вам не доведеться довго чекати свого замовлення.:
5. Власна служба доставки. Ми доставимо Ваше замовлення в будь-яку точку України в зручний для Вас час.:

Наша місія

Ми хочемо отримати визнання наших клієнтів, пропонуючи їм високу якість продукції.
Ми не зупиняємося на досягнутому!
Ключ до успіху - це покращувати якість послуг, розвиток та знання.

НАШІ КОНТАКТИ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ: